Женщина и ее «война» с мужчиной. Жінка та її «війна» з чоловіком

Жінка та її «війна» з чоловіком.  

Якось так виходить, що почавши жити з чоловіком і ділити з ним побут, жінка починає бачити в ньому “ворога”. Ось, був він цікавий, милий і прекрасний, а за тривалого перебування на одній території, починає злити і дратувати. Не так сопе, речі розкидає, голосно розмовляє, співає в душі, забуває багато чого, не слухає уважно … і т. д. цей список можна продовжувати до нескінченності. Цей список – це про “пошук моментів, які виправдовуватимуть наявну напругу і роздратування”.

Як може жінка з “милої і прекрасної” перетвориться на вічно роздратовану істоту. Як у неї це виходить і з чого починається? Чому чоловік в її очах перетворюється на ворога, з яким вона “змушена” ділити простір і терпіти його, і перевиховувати в перервах бажання “вбити”.

Усе починається з обумовленості та самозахисту.
У багажі зумовленості жінка має багатовіковий досвід високих очікувань від чоловіка і глибокої фрустрації від зруйнованих надій. Жінка не сумнівається в обґрунтованості своїх очікувань. Вона “чітко” знає, що саме “цей чоловік” є причиною її незадоволеності та розчарування. І… мстить йому. Мститься йому жорстко. Вона легко підловлює чоловіка на “невідповідності”, збирає компромат і має багато способів довести чоловікові його недосконалість, убогість, негідність. За такого погляду, чоловік в її очах виглядатиме негідно й убого – нетямущий такий. Якого треба коригувати, виховувати, направляти. Навіть незрозуміло, як він жив до неї і почувався повноцінно.
Таке “зарозуміле” ставлення до чоловіка є захисною жіночою реакцією. Що вона “захищає”?
Як завжди, захищає себе. Висловлюючи невдоволення в його бік, залишається ніби в тіні – щоб не роздивився, не впізнав, не заподіяв болю, не кинув… Нехай краще вона “житиме з потворою” і при цьому вона “свята”, але аби тільки через невдоволення можна було контролювати ситуацію й відчувати себе “над”.
Так і живе жінка без сил, роздирається внутрішньою суперечністю.
Прагнучи знайти психологічну безпеку з чоловіком і при цьому протиставляючи себе йому в прагненні “бути вище”, жінка відчуває глибоку внутрішню незадоволеність. Вона “захищається” від передбачуваного болю, “нападаючи” на чоловіка. Хоче “потонути в обіймах” і розслабитися, а живе в атмосфері битви, весь час у тонусі.
Якість такого життя?
Сумнівна

Вихід є?
Він завжди поруч і починається з простих кроків.
1. Дізнатися і визнати наявність незадоволеності, як такої.
2. Дізнатися, а чи насправді я хочу щось змінити, чи войовничість і протиставлення – це свідома діяльність, спрямована на придушення чоловіка.
3. а далі… все тільки починається. У нас ще є можливість знайомиться з величезним світом “чоловіка і жінки”. І він такий багатий і різноманітний, що захоплює дух.
Ми потрібні собі ❤️
Можна бути сміливішими

Жінка та її «війна» з чоловіком.  

НАВЧАЮ ЖИТИ В МОМЕНТІ

Надаю допомогу в різноманітних сценаріях, сприяю подоланню труднощів та заохочую особистісне зростання в усіх сферах життя, допомагаю людям досягати своїх цілей та реалізовувати свій потенціал.