Консультация психолога Ольги Песковой

Консультація психолога

НАВЧАЮ ЖИТИ В МОМЕНТІ

Досвідчена та кваліфікована психологиня, успішно надаю допомогу в різноманітних сценаріях, сприяю подоланню труднощів та заохочую особистісне зростання в усіх сферах життя, допомагаю людям досягати своїх цілей та реалізовувати свій потенціал.

Вартість консультації еквівалент 100$ за курсом НБУ. Перша зустріч безкоштовна.
Для тих, хто живе не в Києві, консультація проходить он-лайн, у зручному для обох сторін форматі.
Записуйтеся на установчу сесію.

Навчаю перевершувати внутрішні протиріччя.
Навчаю навички робити кроки до внутрішнього балансу і гармонії.

Після консультації:

 • Емоційна зрілість (відхід від інфантильних реакцій).
 • Нові можливості в житті.

"Якщо проблему можна вирішити за гроші, це не проблема, це витрати".

Відсутність професійної підтримки в деяких випадках може призвести до: поглиблення проблем, психічних розладів, зниження якості життя, проблем у стосунках, фізичних проблем, відсутності особистісного зростання.

Важливо розуміти, що звернення до психолога не обов’язково передбачає наявність серйозних проблем. Професійна підтримка також може бути корисною для опрацювання повсякденних стресів, підвищення самосвідомості та кращого управління своїм життям.

Консультація психолога не так як треба, а саме те, що потрібно вам. Ви дізнаєтеся і визнаєте те, що потрібно вам. Коли стихне побіжний шум неврозу з багатьох “значущих” приводів, ви зможете почути “а що ж потрібно саме мені в цьому житті”. І не тільки почути, а й рушити назустріч собі, своїй самореалізації.

На консультації психолога зустрінеться з собою, для того щоб жити своє життя. Не те, що правильне для всіх, а те, яке справжнє для вас.

Стати по-справжньому сміливим, щоб зустрітися з собою і своїми обмеженнями і навчитися нескінченно відкривати себе.

Звільняю на консультації психолога

 • Вам не потрібен невроз порівнянь і нескінченна істерика невідповідності
 • Вам точно не потрібна знесиленість і депресія на ґрунті невдач і негативних відгуків
 • Я добре знаю, що ви втомилися від конфліктів і нерозуміння. По собі знаю, що таке жити в обмеженнях своїх уявлень і знаю, що є життя свобода і життя відкриття
 • Вам не потрібні невротичні спазми змагання за чужими стандартами
 • Вам не потрібні нескінченні вимоги і відповідність чужій красі і правильності
 • Навіщо вам безсоння і перфекціонізм. Гонка на виживання в страху за себе
 • Почуття самотності та порожніх рук. А відчуття нескінченного роздратування на ґрунті відчуття тотальної правоти
 • Заплутаність у собі, у своїх думках, відчуттях і переживанні “я тут чужий, усі проти мене”
 • Нездатність вийти в мінімальну активність і вимога від себе бути на вершині харчової піраміди.
 • Сором за себе, пригнічений стан і самодиверсія
 • Дратівливість і агресії, які починають позначатися на здоров’ї
 • Безпорадність і невдоволення перед обличчям залежності
 • Фрустрація
 • … список можна продовжувати.

Зустрітися із собою. Невелика консультація психолога

Ми потрібні собі. Нам варто зустрітися з собою, для того щоб почати жити своє життя і ніяк інакше! У своєму ритмі, зі своїм розумінням створити свою ні на що несхожу історію.

Можна і потрібно бути сміливим, щоб зустрічаючись із собою, побачити і зрозуміти причину своїх неврозів і психологічних нездужань. Щоб у цьому житті навчитися жити і дихати. При цьому доведеться дізнатися про наявність і глибину своєї залежності, потрібно буде зустрітися зі своєю брехнею і боягузтвом, зі своїми підтасовками та іграми. Кожна зустріч і кожен момент впізнавання себе в тому, від чого ми завжди відверталися, вважаючи це ганебним і брудним, робить нас сміливішими і стійкішими в житті. Ми більше не боїмося себе. Ми у себе є. У цьому світі є єдина найближча і найрідніша людина – і це я сам. То невже, є щось важливіше за зустріч із собою!?!!?

Консультація психолога – це зустріч із собою, розуміння себе, початок трансформації всіх сфер життя

 • Я і моє здоров’я, і самовідчуття
 • Найближче оточення – батьки діти діти дружини чоловіки
 • Мої соціальні контакти – кар’єра імідж друзі
 • Інтереси моя самореалізація

Із цих пунктів немає більш чи менш значущого. Кожен із них важливий “на даний момент”. Саме з цією адекватною важливістю на даний момент і працюємо. І від зустрічі до зустрічі вузол розслабляється, хватка “себе за горло” слабшає – життя проступає крізь невроз обмежень. Немає в наших зустрічах нічого глобального і значущого за звичними мірками і уявленнями. Кожна зустріч вимагає сміливості зустрічі з собою. Саме із собою. Зустріч із самообманом у собі. Зустріч із тим, насправді, хто є. Для чого все це? Мотив один – тільки тому, щоб жити, а не уявляти й горіти в неврозі або животіти в депресії через те, що життя не відповідає моїм уявленням.

Зі спостереження психолога, який практикує 25 років. Консультація психолога

Сьогодні в епоху тотальної інформованості ми переповнені “діагнозами”. Переповнені “професійними” оцінками. Нібито ми знаємо і розуміємо, що з нами відбувається. Я в професії понад 25 років. І за останні три роки спостерігаю, як у геометричній прогресії зростає синдром “горе від розуму”. Кожен сам собі психолог на ґрунті переглянутих і прочитаних матеріалів про психологію, езотерику та релігію.

При цьому, за фактом залишаючись дилетантом і завдаючи дискомфорту собі тим, що нахапавшись знань, встановивши собі діагнози всіх недуг і емоційних розладів. Як студент медінституту на третьому курсі, який вивчаючи симптоматику хвороб, “фіксує” в собі всі їхні прояви.