Психолог Ольга Пескова Психолог Ольга Пєскова Psychologist Olga Peskova Психологиня Ольга Пєскова

Психологиня Ольга Пєскова

Давайте знайомитися!

Мене звуть Ольга Пєскова.

Консультую, навчаю, проводжу гарні корпоративні бізнес-тренінги, підтримую жінок через особистий супровід та жіночий клуб.

Маленький екскурс про себе 😀🤷‍♀️.

Школа. Нелюбимим, незрозумілим і дуже складним було написання творів. Це слово «твір» наводило справжній жах. Що таке вигадати і як це можна відтворити, так і залишилося загадкою.

Хороша психологиня – напрацьовувала матеріал для тренінгів з діагностики та розвитку лідерських якостей.

Наступна тема, про яку я думала «ніколи» – це викладання, лекції, семінари, студенти та учні. У своєму уявленні я «непритомніла» перед групою. При цьому мене не заспокоювало те, що я вже проводила семінари для студентів на тему: «Кохання – вона звучить у нас усередині», збирала, напрацьовувала матеріал для тренінгів з діагностики та розвитку лідерських якостей, з колегою вела групи з холотропного дихання.

Психологиня Ольга Пєскова – тест сценаріїв перемовин…

Психолог Ольга Пєскова Psychologist Olga Peskova Психологиня Ольга Пєскова

Практика розпочалася 93-го. Яскравими були 94-95-й.

У цей час відпрацьовувався досвід прямого продажу в стилі: «Здрастуйте, ми співробітники компанії (складна назва), проводимо психологічну діагностику співробітників, давайте проведемо у вас…»

Вартість одного портрета 5$.

Я хотіла спокійну роботу в кабінеті, у закритій та стабільній структурі. Але Олена Шевченко на 150-й хвилині моїх відмов, «наскільки мені, дипломованому фахівцю, нецікава їхня пропозиція», купила мене простою фразою: «Ольга Петрівна (мені 24), адже такий досвід прямого контакту з керівниками ви ніде не отримаєте, про це у книжці не прочитаєш».

Без варіантів – я сказала: «Згодна». Ризик і пригода це була мотивація.

Саме тоді мене зустрічали фразою: «Психолог?! Ну, це знадобиться років через 10, але зараз комусь це цікаво…»

Про мене. При цьому щодня нові контакти, кожен місяць є робота, всі пропозиції нестандартні: завжди робота з першими особами, діагностика, характеристики, тести, складання нових тестів під потреби бізнесу, участь у рекламних кампаніях, тест сценаріїв переговорів. Яскравий фрагмент – робота з казино. Осінь 95 року. Провели переговори з власниками і закінчили контракт на 1500 $ – у той час це була хороша сума угоди. На запитання скептично налаштованого комдира: “Навіщо ви нам?” – відповіла відразу: «Для грошей».

Професорка інституту психології.

Психологиня Ольга Пєскова Бизнес-тренер, коуч, Психолог Ольга Пескова

Це правда, коли кажуть, що ми багаті на життя своїми зустрічами та вчителями. Кожен контакт вчить, кожна зустріч – багатство.

Пам’ятаю, Тетяну Петрівну, доцента чи професора Інституту психології, яка просто запитала: «А чи ви записуєте ваші випадки з практики?». Я дуже здивувалася, розповідаючи при нагоді про останній сеанс з клієнткою. “Оля, ви записуйте, це в перспективі книга”. Пам’ятаю її, вдячна. Книги не склалося, трапилася журналістика.

Психологиня Ольга Пєскова – це тренінг або індивідуальний прийом.

Наприкінці дев’яностих і на початку 2000 р. була історія з журналами, газетами, радіо, телебаченням. Основний акцент – психологія.

Хороша психологиня? Термоневроз перед прямим ефіром на “Просто радіо” – це було смішно і незабутньо. Компанії “Файзер” і “Віагра” були спонсорами нічного ефіру, де ми з ведучою мали обговорювати питання сексу і потенції. Від думки “мене слухають мільйони” кидало в жар і – знову у своїх думках я “непритомніла”.

Приємно було, коли хтось із редакторів журналу запитав: “Хто ставив вам стиль?”.

“Yes!” – я навчилася писати твори.

Відкриття Центру Томалогії 2002-го – це щаслива подія.

Їду на пл. Шевченка приводити наш офіс в ідеальний вигляд – мити підлогу – і думаю: “Класно працювати в суботу”. Усі бажання збуваються: багато субот – це тренінг або індивідуальний прийом. І це добре. Ранок суботи – тихе місто й офіс біля пляжу.

Бізнес-тренерка Ольга Пєскова – веду тренінги для бізнесу.

Ольг Пескова бизнес-тренер, коуч, психолог Olga Peskova business coach, coach, psychologist Ольг Пєскова бізнес-тренер, коуч, психолог Психологиня Ольга Пєскова

Коли обговорювали, хто і як працюватиме в Центрі Томалогії, чим займатися, я сказала, що хочу вести тренінги для бізнесу.

Психологія для бізнесу, на мою думку, підтвердженого досвідом, це провідна сила. Там, де є людина, керує психологія та мотивація.

Перший бізнес-проект було створено та запущено у 2003-му. На тусовці hr-ів я емоційно презентувала наш Центр Томалогії та підхід. Мене запитали: «Чим відрізняється?» – відповіла: «Ми найновіше». У відповідь отримала посмішки. Тоді пристрасть і максималізм звучали у всьому. Сьогодні я скажу про це ж: «Томалогія – це живе і нове, це свіжий погляд і свіже дихання, це простір для життя».

Все для жінок.

Жіночий клуб
Картки моменту (open mind card)
Есе
Не секрет, що 70% звернень за консультацією як в особистій сфері, так і бізнес-проектах – це жінки.
Я закохаюся у жінок нескінченно.
Жінка нескінченна у своїй чутливості, багатстві, таланті. І у своїй замороченості.
Жінка – об’єкт нескінченного впливу з усіх боків.
Жінка рухається світом.
Жінка створює та зберігає світ. Жінка – Краса та Кохання.
При цьому чи є вона в себе? А що таке бути у себе? Як це?
У жінки мільйон питань, бажань та обмежень, рамки вимоги та зумовленості – її рве на частини від різноспрямованості та вимог, істерики, незадоволеності, терпіння. І так по колу.
Маючи досвід роботи супроводу жінок більше 25 років, я маю чим поділитися, я можу допомогти повернути жінку до себе. Є точка, де можна бути щасливою. Згадати себе – велика історія нашого життя, і це гідно того, щоб вкластися!
З любов’ю, Пєскова!
Хороший психолог, есе: «Подяка. 13 сторінок щастя»

Фотогалерея тренінгів - Ольга Пєскова

Корпоративное обучение Быстрее всего учишься в трёх случаях — до 7 лет, на тренингах, и когда жизнь загнала тебя в угол.
Корпоративные тренинги

Бізнес-тренерка, пані коуч, психологиня - Ольга Пєскова

Моє тренерське резюме

Підберу оптимальне рішення з приємними бонусами для ВАС.

Напишіть свої побажання та уподобання